Układanki Janod – co pojawia się w ofercie i które sprawdzą się dla naszego dziecka?

Janod to francuska marka, która działa od 1970 roku. Przez te lata zdążyła odnieść sukces nie tylko na rodzimym rynku, ale również na światowym oferując wyjątkowe zabawki dla dzieci. W asortymencie Janod nie zabrakło też układanek dla naszych pociech, które oferowane są w bardzo szerokim wyborze. Co dokładnie mamy do wyboru? Jakie układanki może zaoferować nam marka Janod i które sprawdzą się dla naszych dzieci? Nasz tekst dostarczy Ci przydatnych wskazówek, więc koniecznie zapoznaj się z jego treścią!

Co czeka w ofercie?

Na pewno bardzo ciekawie przedstawia się układanka tor dla kuli Jeżyk, czyli zestaw składający się z 12 dwustronnych elementów, z których można budować różne tory do toczenia się drewnianej kulki przedstawiającej Jeżyka. Tocząca się kulka musi pokonać po drodze różne przeszkody, od wzniesień, po tunele, a na nierównościach i pochylniach kończąc.

Jednak to dopiero początek, ponieważ tuż obok czeka janod układanka składająca się z 50 różnorodnych elementów, które wspomagają rozwój dziecka na wielu płaszczyznach. Ciekawą propozycją może okazać się też magnetyczna układanka, w której trzeba układać na planszy magnesy, czy drewniana układanka kulodrom, która składa się z 44 drewnianych elementów. Część z nich można wykorzystać do budowy wiele różnych torów, które posłużą do toczenia drewnianej kulki.

Które wybrać dla dziecka?

Prawdę mówiąc, to wszystkie układanki Janod zasługują na uwagę, ponieważ cechuje je wysoka jakość wykonania i odporność na wpływ różnych czynników. Dzięki temu układanki mogą dobrze służyć dziecku i to przez długi czas. Nie sposób też pominąć tego, że układanki, które angażują dziecko, wspierają logiczne myślenie i trenują pamięć. Co więcej, zapewniają też dobrą zabawę i nigdy nie się nudzą, więc każdy maluch miło spędza z nimi czas.

Aby jednak zakup był udany, zawsze należy mieć na uwadze wiek swojego dziecka. Inne układanki Janod sprawdzą się dla rocznego malucha, a inne dla dwulatka lub pięciolatka. Jeszcze inaczej trzeba dobierać układanki dla starszych dzieci, ale wystarczy skupić się na ofercie profesjonalnych sklepów, a zawsze będziemy mogli skorzystać z profesjonalnego doradztwa.

To nas jednak nie powinno dziwić, ponieważ profesjonalne sklepy zatrudniają wykwalifikowanych pracowników, którzy dysponują też wiedzą o posiadanym asortymencie. Dlatego nie tylko możemy liczyć na pomoc przy wyborze układanek Janod, ale również wielu innych produktów.